Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Archiv 2010
There are no translations available.

pf 2010

1.l.2010 - Narozeniny

Dorca narozeniny

CH.HOLLY BOHEMIA HAPET 8 LET!

17.12.2009 oslavila své již osmé narozeniny naše Dorotka:-) Do dalších let ji přejeme hlavně zdravíčko a  její tolik milovaný klídek a pohodičku !!!

 

4.1.2010 - ZOO Dvůr Králové

zoo spolek

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

29.12.2009 jsme zopakovali zimní návštěvu zoo s pejsky a našimi přáteli. Tentokráte si s opravdovým zájmem zvířátka prohlídla Lánč s Gábinkou!!! Byl to velmi příjemný výlet a uvidíme zda se tradice dodrží a za rok vyrazíme zasSmile.

Více ZDE

4.1.2010 - Štěňátko Anglického bulteriera k odběru!!!

blacck

BLACK EAR MACY GRAY

4.1.2010 - 4. NAROZENINY VRHU B!!!

prani

NAROZENINY!!!

2.1.2010 oslavila své již čtvrté narozeniny štěňátka z vrhu B!!! Bo-Bullka, Baloo, Bayleis, Beretka, Baritka-Ejmí, Brooklyn-Barča, Berlinda, Bastík, Bikers-Bájinka.

Všem Vám přejeme mnoho dalších šťastně prožitých let se svými páníčky Smile
vrh B vrh B pet tydnu vrh B pet tydn

11.1.2010 - NVP OLOMOUC

gabina olomouc

NVP OLOMOUC 8.1.2010 Miroslav Václavík

JAMAICA REGGAE WIZARD BULL V1CAJC tř.mladých /13 fen/

DONNA MAYLE MACY GRAY V2 RES CAC  /3 feny/

Jsem velice ráda, za takovéto výsledky i když s Mayluška jsme prošla jak se říká s odřenýma ušima:-)  Pan rozhodčí posuzoval velmi přísně. Pejsky měřil v kohoutku což leckteří ostřílení vystavovatelé raději vzdali a do kruhu s předtuchou špatné známky raději ani nenastoupili. Známku ovlivnila nejen výška v kohoutku, ale pečlivě prohlížel i zuby, kvalitu srsti, předvedení a pohyb! Na této výstavě se opravdu šetřilo známkou výborná, naopak velmi často se odcházelo z kruhu s VD a D.

Ještě jednou bych chtěla moc, moc Klárce Bubníkové poděkovat za společnost a hlavně za odvoz v kalamitě, která nás cestou zpět myslím všechny potkala!

Ve fotogalerii Výstavy 2010 vám přinášíme fotky z výstavy v Olomouci. Snad si tam každý najde svého pejska. Foto by Klárka úžasná s Iwush. :o)))

18.1.2010 - První narozeniny vrhu F

prani

Dnes 18.1.2010 je tomu právě jeden rok co se naší  Ch.Holly Bohemia  Hapet "Dorotce" narodila její poslední štěňátka:-) Otec štěňátek je pejsek Staffjoy's Jackpot Crusher.

Framus Rover, Fast Bomber, Fata Morgana, Fairy Gold, Flake White, Franceska  Joy`s, Ferari Enzo, Fatal Chance.

Všem přejeme hoodně zdravíčka a samozřejmě lásky od svých páníčků. Děkujeme za péči, kterou  pejskům věnují a těšíme se na další info a fotky!!

Framus Rover Fast Bomber fata Morgana
fairy Flake White fefe malicka
ferari Fatal

2.2.2010 - Fotky Ghostbustera Macy Gray

maly dudik Ghostbusters Macy Gray 9.měsíců

Za nové fotky pejska "Bastra" a jeho nové kamarádky děkujeme Verče a Petrovi:-)

Více ZDE

2.2.2010 - Nové zimní fotky

icetinka

ZIMA 2010

 

I u nás v Chlumci nasněžilo přes půl metru sněhu a tak přinášíme pár fotek našich pejsků ze zimního venčení, které jsou přidány k nahlédnutí ve fotogalerii.:-)

2.2.2010 - Jamaica Reggae Wizard Bull 13 měsíců

Gabuna13mes Gabunka w.b.

Náš malý "čertík z Podkozí" vydrží dlouho venku i přes závěje sněhu na zahradě a mráz. Na rozdíl od ostatních našich pejsků, kteří si raději užívají tepla u krbu . Občas na ni z legrace křičím:" Pojď už domu ty náš "křováku"":-)) Je to naše zlatičko, moc díky Helčo!

8.2.2010 - 6-7.2.2010 DUOCACIB BRNO

Gabus treti misto

iwush a gabus brno

MVP Brno

Po oba výstavní dny  si vedla naše Jamaica Reggae Wizard Bull velice úspěšně s krásnými posudky! Vystavena byla v početné třídě mladých /12 fen / . V sobotu byl ve třídě mladých vystaven také pes Gucci Bay Gucci Macy Gray.

Více ZDE

12.2.2010 - NÁDHERNÁ ŠTĚŇÁTKA K ODBĚRU!!!

Holiday R.A.C.Popelka


Henry R.A.C.Popelka

DVA KRÁSNÍ PEJSCI ČEKAJÍ NA NOVÉ MAJITELÉ V CHOV.STANICI R.A.C.POPELKA!!!

Henry a Holiday jsou pejsci velmi slibného exterieru ze zahraničního krytí. Otec Anglie Angranian Saiorse Warrior-2xCAC ČR,CAC-Interra show, Výborný 3 Světová výstava, CACIB, nominace CRUFT 2010. Matka Athena The Goddes Legoscha 2x CAJC, Nejlepší mladý, 2x CAC, 2xR.CAC, 2x CACIB, R.CACIB,BOB. Pejsci jsou 2x očkováni, k odběru ihned. Za velmi výhodnou cenu.

Více info o štěňátcích na stránkách R.A.C.Popelka nebo přímo u chovatelky tel.736790170.

13.2.2010 - Fata Morgana Macy Gray 1 rok

IMG_8274

IMG_6120

Přišel nám dopis od Klárky Bubeníkové:

Fata Morgana Macy Gray alias Buchtička oslavila svůj první rok. Pořád je stejně hodná a úžasná pani princeznová jako byla už od štěňátka. Nikdy na nikoho nezavrčela a už vůbec nevyjela. Miluje všechny pejsky i lidi :o)) Dnes také poprvé štěkla a stále neusne bez svéha pana plyšového :o) Nejúžasnější povaha, co jsem kdy u stafíka zažila. Mooc děkujeme!! Klárka a David

21.2.2010 - FRAMUS ROVER MACY GRAY 13.MĚSÍCŮ!

deset

trinact

FRAMUS ROVER MACY GRAY!!!

Krásnou slunečnou neděli nám zpříjemnila ještě návštěva Framečka s jeho páníkama:-) Dalších fotky najdete v  galerii.

11.3.2010 - Super premiové krmivo

clinivetlogo

11.3.2010 - Vysoce kvalitní trička Wizard Bull

letakWB

12.3.2010 - Vzpomínka na Ictynku ...

23.3.2010 - Návštěva Verči a Petra s pejskama:-)

Ghostbusters Macy Gray

Ghostbusters jedenactmes.

Ghostbusters Macy Gray

V neděli se za námi přijeli podívat páníci Bastra a malé Ejmí:-) Vyrazili jsme na   procházku, pejsci si pěkně poběhali. Hlavně Gabuš s Ejmí!!! Všechny kaluže a bahníčka byly jejich:-) Bastr i zapozoval na focení, je z něj už pořádný pesan:-)

24.3.2010 - Krytí Avalanche Macy Gray

MarksAvalanche krytiToro kryti

AVALANCHE MACY GRAY a CH.STAFFGOLD MARKS DAFFODIL YELLOW

19.a 20.3.2010 se uskutečnilo krytí naší "Lánč".

Krycí pes Ch.Staffgold Marks Daffodil Yellow"Toro" je čtyřletý černý pes, silné kostry s výraznou přední frontou, prostorného pohybu a krásně modelovanou hlavou. V jeho rodokmenu najdeme mnoho krásných a úspěšných jedinců znělých jmen! I když se Toro již na výstavách příliš neukazuje, za dob své výstavní kariéry obdržel nejedno krásné ocenění. Své kvality prokázal na Světové výstavě v Poznani 2006, kde odcházel s titulem CAJC, Best Junior - Světový vítěz mladých. Za dob svého pobytu v Srbsku získal titul Champion Srbska. Dále pak několik dalších titulů CAC, CACIB, BOB získal převážně od anglických rozhodčích. Dnes si již Ch.Staffgold Marks Daffodil Yellow užívá procházek v krásném prostředí na Podkozí v chov.stanici Wizard Bull, kam byl v loňském roce zakoupen. Toro má vynikající povahu, je velice přátelský, veselý a nekonfliktní pes. Jeho radost ze života a optimismus je doslova nakažlivý. Zda bylo krytí úspěšné se dozvíme přibližně za měsíc-)

27.3.2010 - Jarní popisný svod

Gabriela patnact mes Flake ctrnact mes gaba hlava

27.3.2010 Svod Dolní Počernice

Jarním popisným svodem prošla bez problémů Jamaica Reggae Wizard Bull a splnila tak další podmínku pro zařazení do chovu.Z našich odchovů svodem prošla také Flake White z posledního vrhu naší Ch.Holly Bohemia Hapet a Staffjoy's Jackpot Crusher. Za nádherné fotky Gábiny mooc děkuji Haničce Maredové:-))

Více ZDE

11.4.2010 - Klubová výstava Mladá Boleslav 3.4.2010

gaba dve

Do nejpočetnější třídy mladých  této výstavy nastoupila Jamaica Reggae Wizard Bull. Obdržela známku Výborná a tím splnila poslední podmínku pro zařazení  do chovu.

Poprvé si pole výstavní vyzkoušel pejsek Ghostbusters Macy Gray taktéž ve třídě mladých se známkou Výborná.

Díky za fotky Gábinky Anetce a  Lukášovi Chester Sway.

11.4.2010 - Gertie Victory Macy Gray

Gertie Victory M.G.

Gertus

Donna Mayle Macy Gray x Ch.Diesel Wizard Bull

Za necelý měsíc oslaví Gertie své první narozeniny a řekla bych, že  z ní roste  moc pěkná stafí slečna. Tak holky ještě pořádně natrénovat předvedení a můžete vyrazit na nějakou výstavu

11.4.2010 - Krytí Donna Mayle Macy Gray x Colin Kerkin Bohemia

colin c

mayla po kryti

6.a 8.4.2010 se uskutečnilo krytí fenky Donna Mayle Macy Gray s velmi pěkným pejskem Colinem Kerkin Bohemia.

Colin je pracovně veden, prozatím má složené Zkošky vloh, ZOP a jistě nezůstane jen u těchto. Účastní se také velmi úspěšně výstav. V1CAC Národní vítěz udělené na výstavě v Ostravě bylo poslední ocenění, které mu chybělo pro udělení titulu Český šampion. Gratulujeme!!!

Zda se z tohoto spojení narodí štěňátka se dozvíme přibližně za měsíc

15.4.2010 - BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA!

Toro kryti

Avalanche kryti

Ultrazvukovým vyšetřením byla potvrzena březost Avalanche Macy Gray!

Štěňátka se narodí přibližně 19.5.2010. V případě zájmu o rezervaci  kontaktujte na tel.604114769 nebo na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ráda zájemcům odpovím na  další informace. Více info v plánovaném krytí.

29.4.2010 - VÝLET ŠVÝCARSKO Wohlenschwil

gaba pampeliska

gaba a ben

23.4.2010 ráno jsme s Gábinkou vyrazili na výlet. Dělali jsme společnost Anetce a  Meggie z chovatelské stanice Magicblack. Naším cílem byla v krásném Švýcarsku chov.stanice But's Charming Ruffians, zde se uskutečnilo krytí Megginky s nádherným psem Jollyjons Jiggery Pokery of Gadkey - Benem. Ben je také polobratr naší Gabrielky, takže společná fotka byla "nutností"Wink. Moc mne potěšilo nadšení nad naší Gabrielkou od paní Cornelie Bergundthal! Chtěla bych jí touto cestou ještě jednou poděkovat za její vřelé přijetí, pohostinnost a za milý dárek na rozoučenou v podobě krásného opálu z EtiopieSmile. Po celou dobu nám přálo nádherné slunné počasí a tak se fotilo jedna radost. Doufám, že naše cesta byla úspěšná a Maggi se za dva měsíce narodí krásná, zdravá štěňátka. V naší chov. stanici se jich dočkáme o něco dříve, Lánč se  pěkně kulatí a za necelé tři týdny se budeme těšit z malých stafích kuličekKiss.

Více ZDE

5.5.2010 - Bastien a Beretka Macy Gray

bastik

Bastik s Adelkou

bret duben nula devet

berusa zima nula devet

Tento víkend se u nás zastavil  Bastík se svoji rodinkou :-) Dále nám přišly fotky Beretky Macy Gray a její stafí kamarádky Dollinky Walk Heart, moc za ně děkuji slečně Rennerové:-)

5.5.2010 - Pracovní víkend sourozenců z vrhu F:-)

klarka zkousky zkousky

Opět nové fotečky štěňátek. Poslední 2 volní pejsci - Ghostbusters a Geronimo!!! Najdete je ve Štěňátkách-aktuálně.

New photos of puppies again. Only two dogs still are free - Ghostbusters and Geronimo!!!
Find in Puppies-acctually.

1.5.2010 úspěšně složil zkošky ZOP pejsek Framus Rover Macy Gray. Dovolím si použít text z web.stránek cvičáku ve Frýdlantu Wink.

Jednoznačně nejlepší výkon celých zkoušek podal Fram, který i přes obě nepodařené odložení zkoušku splnil. Jeho projev a přesnost jednotlivých cviků byl nejlepší mezi všemi zůčastněnými psy. Myslím si, že tento šikovný pejsek má dobře našlápnuto do dalších zkoušek :-)

V ten samý den úspěšně složila zkoušky vloh v 1.ceně v Klatovech Fata Morgana Macy Gray a prý nezůstane pouze u těchto. Na služební ZOP už jde za 14 dní a v červnu se Klárkou Bubeníkovou chystají ke složení dalších a to zkoušky lesní a barvářské.

Oběma sourozencům moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve skládání nadcházejících zkoušek!

5.5.2010 - Celostátní výstava psů Banská Bystrica

fefe_BB

fefe res cac

2.5.2010  se konala výstava v Bánské Bystrici. Fenka z našeho odchovu Francesca Jayo´s Macy Gray  Výborná a judge : Bučko /SK

Gratulujeme :-)

5.5.2010 - BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA!

POTVRZENA BŘEZOST U FENKY DONNA MAYLE MACY GRAY! Více informací o vrhu H a vrhu CH v PLÁNOVÁNÝCH VRZÍCH!!!

19.5.2010 - MVP Bratislava

15.5.2010 se konala Mezinárodní výstava psů v Bratislavě, posuzoval rozhodčí MVDR Bučko.  Vyrazila jsem na ní společně s Keak family a jejich "Bibi"Courtesy Title Bee-Bee:-) Ta se umístila na krásném druhém místě ve třídě mladých, gratulujeme:-) My se opět  trefili do nejvíce obsazené třídy /9 fen/-mezitřída. Gábinka -Jamaica Reggae Wizard Bull se panu rozhodčímu velice líbila, svou třídu  vyhrála s oceněním V1CAC!!!

Z našich odchovů se dále účastnila Francesca Jayos Macy Gray a Fata Morgana Macy Gray, obě se známkou  Výborná.

Více ZDE

gbain

ja a tamca

19.5.2010 - Bratislava 16.5.2010

fefinka

buchti blava

V neděli se konala další výstava v Bratislavě, které jsme se již nezůčastnili. Posudzoval / judge : Kamen Litov /BG/ V tento den do mezitřídy opět nastoupily sestry z vrhu F. Fata Morgana Macy Gray obdržela známku Výborná a Francesca Jayos Macy Gray se úmístila na krásném druhém místě V2RES CAC!!! Moc gratulujeme:-)

Děkuji Klárce a Slavovi za zaslání krásných fotek.

Více ZDE

23.5.2010 - MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!

spo

fena aa

fena b

pes fialka

pes dva

pes aaa

21.5.2010 se Avalanche Macy Gray narodilo pět  štěňátek, tři pejsci a dvě fenečky:-) Otec Ch.Marks Staffgold Daffodill Yellow.  Máme velkou radost!!! Info o štěňátcích na tel.604114769 nebo e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Maďarsko Komárom 22.-24.5.2010

22. a 23.5.2010   oba tyto dny se konala v maďarském Komárom  CACIB výstava .

První den posuzovala polská rozhodčí Malgorzala Supronowicz Jamaica Reggae Wizard Bull V2 RES.CAC.

Nedělní výstavu posuzoval zkušený chovatel a rozhodčí pan Jim Beaufoy z UK /Wyrefare kennel/.

Jamaica Reggae Wizard Bull V1 CAC RES. CACIB!!!

24.5.2010 se na stejném výstavišti konal  VI.ročník Dr.Tarr Gyözö. Posuzovala taktéž rozhodčí z UK. Ms.Barbara-Ann Beaufoy /Wyrefare Kennel   /

Jamaica Reggae Wizard Bull V2 RES.CAC.  Máme velkou radost  za ocenění a  nádherné posudky od dalších anglických rozhodčíchSmile

Opravdu obrovský dík patří Tamarce Včelákové za ochotu vzít naši Gábinku na tento prodloužený výstavní víkend!

Za skvělou prezentaci na výstavách a hlavně za to, že nám ji po celou dobu střežila jako oko v hlavě!!!Kiss

Více ZDE

ga

g.b

30.5.2010 - NOVÉ FOTKY ŠTĚŇÁTEK!

30.5.2010 je našim štěňátkům z vrhu H devět dní. Začínají otevírat očička, přinášíme jejich  nové fotky a vybrali jsme pro malé kuličky také jména :-) Vše v sekci aktuální vrh.  Info o štěňátcích na tel.604114769 nebo e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

spolecek

spolecna devet dni

5.6.2010 - DIMO DAG MACY GRAY a jeho úspěchy na Stafím dnu:-)

Poslední víken  měsíci května se konal Stafí den v Bzince pod Javorinou. Na tuto akcičku vyrazil i náš Dimoušek. Jaký pán takový pes...tak v tomto případě Dimouška a jeho páníků, to naprosto souhlasí! Michal je aktivní sportovec a Dimouška vede stejným směrem:-) V sobotu zápolil ve sportovních disciplínách / lépe než jeho páník to nedokážu popsat a tak si více můžete přečíst na jeho webu:-)/ v neděli se z osmi pejsků velmi  líbil pozvanému rozhodčímu z GB a skončil na krásném třetím místě. Dimoušek s jeho páníkama se určitě chystají na Staff bull Show do Rychet a tak když nám čas a počasí dovolí, velmi rádi mu přijedeme fandit!!!

dimos stafi den

5.6.2010 - MVP LITOMĚŘICE

22.5.2010 se konala Mezinárodní výstava v Litoměřicích, posuzovala Jana Daňková. Do třídy mladých psi i feny nastoupili sourozenci z vrhu G. Pejsek Ghostbusters Macy Gray i fenka G.I.Jane Macy Gray se umístili na krásném druhém místě! Moc gratulujeme:-)

gbastr g.i.jane

7.6.2010 - DALŠÍ AKTUÁLNÍ FOTKY ŠTĚŇÁTEK Z VRHU H

Štěňátkům je 17 dní a o víkendu jsme pořídili jejich další fotečky. Avalánč je skvělá maminka a štěňátka krásně prospívají a přibývají na váze. Byla poprvé odčervena a začíná jejich nejroztomilejší období. Přišli na to, že mají nožičky začínají se batolit po bedýnce, okusovat se a hrát si:-))) Jednotlivé fotky zde.

holky kluci

sici spolu

KLUBOVÁ VÝSTAVA KOLESA 12.6.2010

Klubová výstava se konala  nedaleko našeho bydliště v krásném prostředí  jezdeckého závodiště v Kolesách. Posuzovali rozhodčí z Velké Británie Frank Gough psy a Jeffrey Ford feny.

Gertie Victory Macy Gray třída mladých Výborná 3 /21 fen/

Jamaica Reggae Wizard Bull mezitřída   Výborná / 13fen/

Fairy Gold Macy Gray mezitřída   Výborná  /13 fen/

Fata Morgana Macy Gray třída pracovní Výborná 2,res CAC /4 feny/

Ghostbustes Macy Gray třída mladých psi  Velmi dobrý /24 psů/

Více fotek zde.

gabu a iva wizardacky
peta se zlatusi buchtik
gerta treti bastr

21.6.2010 - VRH CH ze spojení Donna Mayle Macy Gray a CH.Colin Kerkin Bohemia

10.6.2010 se Maylušce narodilo jedno štěňátko:-) Krásný žíhaný chlapeček s černou maskou se má čile k světu!!!

charmik charm boss

21.6.2010 - Několik nových foteček štěňátek z vrhu H.

Fotky štěňátek ve věku čtyř týdnů zde:-)

spolecna s naty

27.6.2010 - POSLEDNÍ VOLNÝ PEJSEK HACKER MACY GRAY

Na nové milující páníčky čeká ještě jeden volný pejsek z aktuálního vrhu  Hacker Macy  Gray. Přes týden nám celkem přálo počasí a tak jsme štěňátka průběžně s mojí neteřinkou Natálkou fotily:-) Fota zde.

HACKER MACY GRAY HACRIK
HURICANEKK NATY A BUNNY

27.6.2010 - Fotky odchovů

Nové fotky slečínek z vrhu F. Na první  Francesca Jayo's Macy Gray z výstavy v Nitře. Gratulujeme ke krásným úspěchům na výstavách a přejem mnoho dalších! Dále foto fenky  Fata Morgana Macy Gray, která se na nás přijela  podívat s páníčkama Klárkou a Davidem:-)

Další fotku, na které je Casper Macy Gray s malou bojovnicí Johankou a mojí skvělou kamarádkou Lenkou jsme vyfotili při společném venčení. A na poslední fotografii je Corrynka Macy Gray  se svojí milovanou paničkou, i oni nás poctilli tento víken milou návštěvou:-)

fefecka buctiiik
CASPER coruska

4.7.2010 - ŠTĚŇÁTKO HACKER MACY GRAY

VOLNÝ PEJSEK HACKER MACY GRAY!!! Na své milující páníčky čeká ještě poslední pejsek z vrhu H. Hacker je tmavý pejsek se žíháním vhodný na chov i výstavy, geneticky Clear na L2HGA/HC.  Prozatím má mírnější a velmi milou pavohou, na rozdíl od některých sourozenců divočáků:-))   Jako ostatní sourozenci, kteří se příští víkend začnou rozjíždět do svých domovů i malý Hacker si od nás odveze několik dárečků, noví majitelé mu nemusí pořizovat jeho první  pelíšek, i ten obdrží od nás zhotovený z kvalitní, pevné čalounické látky. Některým méně akčním jedincům vydrží i roky:-) Bude očkovaný s EU pasem, pravidelně odčerven. Štěňátkům věnujeme maximální péči, ale hlavně lásku  a jsou zvyklá na malé děti:-) Jeho fotečky k nahlédnutí níže pod více info!

Více ZDE

k

d

19.7.2010 - NVP Mladá Boleslav

17.7.2010 se konala Národní výstava v Mladé Boleslavi. Z našich odchovů se zůčastnili sourozenci Gertie Victory Macy Gray a Ghostbusters Macy Gray . A jak dopadli?? Pan rozodčí Petr Broukal je znám svým posuzováním hlavně v pohybu, ani tentokráte tomu prý nebylo jinak. Pejskům neulevil ani v úmorném teple a chodilo se a chodilo...Gartie Victory Macy Gray nastoupila do nejpočetnější třidy mladých s dalšími devíti fenkami -Výborná4. Ghostbusters svým "poskakováním"Smile v kruhu pana rozhodčího rozhodně neokouzlil a tak ohodnocení VD bylo na místě.

gerta ctvrta gertusa
bastr postoj bastr bol

19.7.2010 - Odjezd štěňátek z vrhu H k novým páníčkům...

Tento víkend se do nových domovů rozjela poslední štěňátka z vrhu H. Přejeme Hanibálkovi, Hackerovi, Huriccankovi, Helušce i Honey Bunynce i všem jejích novým páníčkům hoodně krásných zážitků v jejich společném soužití a doufáme, že se budou všechna štěňátka mít jak v bavlnceKiss!

spoli

19.7.2010 - CHARMING BOSS MACY GRAY

VOLNÝ PEJSEK CHARMING BOSS MACY GRAY!!! Čas letí a  našemu jedináčkovi  ze spojení Donna Mayle Macy Gray a CH.Colin Kerkin Bohemia  bylo již pět týdnů!  Malý krasavec má silnou kostru, velice zajímavé "tygříkové" zbarvení, bude vhodný na výstavy, ale hlavně jako parťák do rodiny, kde ho budou milovat! Je geneticky Clear L2HGA/HC. Jako každé štěňátko z naší chovatelské stanice bude čipován s EU pasem, pravidelně odčerven a domů si odveze kvalitní pelíšek. Jako pravý jedináček je náležitě opečovávánSmile Jeho fotky si můžete prohlédnout níže pod více info!

Více ZDE

c

cho

23.7.2010 - CHARMING BOSS MACY GRAY

Malému "tygříkovi" Charmíkovi bylo pět týdnů, roste z něj opravdu krásný stafíček! I on již má páníčky, kteří se nemůžou dočkat až si ho zanedlouho odvezou domů do Plzně:-)) Přinášíme pár  nových aktuálních fotek.

Více ZDE

chaa

charming boss

15.8.2010 - Léto s našimi miláčky.-)

LETNÍ FOTEČKY....

V posledních aktualizacích jsme se věnovali převážně štěňátkům, ta si již užívají léta se svými páníčky.   Samozřejmě i my máme s našimi pejsky spoustu dalších skvělých zážitků, koupání, procházky, řádění na zahradě....! Pár foteček k nahlédnutí  :-))

Více ZDE

c

r

31.8.2010 - NOVINKY Z VÝSTAV

VÝSTAVNÍ NOVINKY JAMAICI REGGAE WIZARD BULL

b

Neděle 1.8.2010 - Klubová výstava  teriérů typu bull  Mattstedt (Německo) - rozhodčí: Mrs.Clare Lee (GB)

Na tuto výstavu jsme vyrazili společně s Helenkou Wizard Bull a její Josefinkou alias Pepitou, Ruda Slaba jako řidič a fotograf v jednom  a jeho Chilinka. Rudo díky za bezpečný odvoz a samozřejmě krásné fotečky:-)

Jamaica Reggae W.B. EXELLENT 3

Josefina Blues W.B. EXELLENT1 CAC!

Chili Pepper  W.B EXELLENT

Obrovská gratulace patří Evičce a její krásné Amelii Anně Diamon Smile, která na této výstavě přímo zazářila!:-))Výborná 1, CAC, Klubová vítězka, BOB

Více ZDE

31.8.2010 - DUO CACIB BRATISLAVA

VÝSTAVNÍ NOVINKY JAMAICI REGGAE WIZARD BULL

cac

Na tyto dvě výstavy vyrazila naše Gabrielka ve společnosti svého oblíbence Tymíska a jeho páníčků Anetky a Romana Magicblack. Oběma jim velice děkuji za péči o naši malou "čertici" a Anetce za skvělou prezentaci na výstavách a nádherné výsledky. Máme radost!!!

21.8.2010 Rade Dakič /SRB/

Jamaica Regae Wizard Bull V2 res. CAC

22.8.2010 Pavol Seman /SK/

Jamaica Reggae Wizard Bull V1 CAC, res CACIB

Také CH.Dream Tymy Fransimo Bohemia  po obě výstavy získal nádherné ocenění! V2 res.CAC, ale hlavně V1CAC, CACIB čímž splnil podmínky pro získání dalšího  titulu  šampiona!!! GratulujemeSmile

Na sobotní výstavě slavila svůj překrásný úspěch fenka Chili Pepper Wizard Bull majitel Ruda Slaba V1 CAC, CACIB a BOB,  BOG.! Posíláme veliké gratulace!!!

Více ZDE

31.8. - MVP Mladá Boleslav

28.8.2010 se konala v Mladé Boleslavi výstava. Z našich odchovů se zůčastnili sourozenci z vrhu G. Gertie Victory Macy Gray obdržela od pana rozhodčího Jaromíra Dostála krásnou známku Výborná. Tentokráte se více zadařilo bráškovi Ghostbusterovi Macy Gray a z mezitřídy si ondesl ocenění V1CAC. Moc gratulujeme! Peťo neusněte na vavřínech a trénujeme chůzi a zase tu chůzi...Wink-

bolka cac bastr od slaba

23.9.2010 - NĚMECKO WILLSTÄTT

Poslední letní víkend jsem se s Gábinkou společně s Helčou Wizard Bull a Anetkou Magic Black vypravila na dvě výstavy do Německa. K posuzování byli přizváni dva angličtí rozhodčí Mrs.Bev Harrison a  Mr. Jamie Mace.V krásném prostředí místního hřebčína, kde byly výstavy pořádány a za slunného počasí se nám opravdu zadařilo! První den posuzoval feny sympatický Jamie Mace. Gabrielka se panu rozhodčímu velice líbila,  vyhrála svou třídu a následně  byla vybrána jako nejlepší fena celé výstavy.

JAMAICA REGGAE WIZARD BULL V1CAC, KLUBOVÁ VÍTĚZKA!

Druhý den posuzovala feny Bev Harrison a Gáboinku vybrala na druhé místo.

JAMAICA REGGAE WIZARD BULL V2,RES CAC

I ostatním členům naší výpravy se dařilo. Od obou rozhodčích CH.Dortohea Wizard Bull ve třídě šampionů V1CAC. CH.Dream Tymy Fransimo Bohemia při posuzování Mrs.Harrison V3. Avšak druhý výstavní den u Mr.Jamie Mace získal post nejvyšší! V1CAC, Klubový vítěz a BOB. Ještě jednou gratulujeme!

Byl to opravdu velice příjemný víkend, Gábinka si s Tymískem opět pořádně zařádila, přičemž jsem je i nafotila:-) Tito dva krásní   představitele plemene SBT mají tento rok ještě naplánovanou jednu společnou akcičkuWink . Více plánované krytí!

Více ZDE

nemecko (1)

nemecko (21)

15.10.2010 - MVP České Budějovice

9.10.2010 MVP České Budějovice . Posuzovala poradkyně chovu SBT Hana Vojáčková. Z našich odchovů nastoupily do mezitřídy dvě fenky.  Fairy Gold Macy Gray se známkou VD. Fenka G.I.Jane Macy Gray,  se paní rozhodčí líbila více a ocenila ji známkou V2 res CAC. Gratulujeme.  Za předvedení dík Helče Mudrové .

g.i.jane janinka

15.10.2010 - HURRICANE MACY GRAY 5.měsíců

Navštívit nás přijel pejsek Hurricane Macy Gray / Avalanche M.G.xCh.Marks Staffgold Daffodil Yellow/. Roste z něho moc pěkný stafíček, ale hlavně dělá velikou radost svojí paničce Pavlínce:-) Těšíme se na další návštěvu!

Více ZDE

Hurricane 001

Hurricane 009

27.10.2010 - PODZIM

Letošní podzim opět nabídl překrásnou škálu barev. Pořídili jsme spoustu foteček z procházek s našimi pejsky z okolí  městečka. Několik krásných fotografii jsme nafotili  v parku u zámku Karlova koruna,  Gábince se tam moc zamlouval páv a pozovala jak pravá modelka!  Gábrielka se začala hárat poněkud dříve a narození štěňátek by vycházelo na vánoční svátky... V prosinci ji budou dva roky,  není  tedy kam spěchat a odkládáme tak její plánované krytí na jaro.  Na své mateřské radosti si tedy ještě chvíli počká, protože já si jich naopak chci užívat plnými doušky:-)))

Více ZDE

podzimni (16)

podzimni (31)

22.11.2010 - NITRA

Club Show Nitra 19.11.2010 - rozhodčí Danny GILMOUR, GBJAMAICA REGGAE WIZARD BULL V1 CAC!!!

MV Nitra  20.11.2010- rozhodčí Andrew Westwood, GB - V4

Ještě jednou moc děkuji Monice a Tomášovi , majitelům krásné Beatrice Princess Moravia Lord. Velice ochotně mi vyšli vstřít, Gábinku na výstavu odvezli a skvěle se o ní postarali:-) DÍKY!  Jako handler  JAMAICI REGGAE WIZARD BULL se  zhostila perfektním způsobem zkušená Katka Urnerová, tímto ji také velice děkuji za skvělou prezentaci a nádherné výsledky po oba výstavní dny.

My bohužel na prodloužený víkend spojený s výstavami nemohli odjet, naše dceruška Viktorka onemocněla a tak nezbylo než pobyt u Slava v Podhajské zrušit...Fenka z našeho odchovu Francesca Jayo´s Macy Gray v majetku zmiňovaného Slava Růžičky si vedla na třídenní výstavě víc než skvěle!

19.11.2010 rozhodčí Danny GILMOUR, GB V1 CAC KLUBOVÁ VÍTĚZSKA

20.11.2010 rozhodčí , Andrew Westwood GB  V

21.11.2010 rozhodčí Szalai Fantišek /SK/ V2, res CAC

Posíláme velké gratulace a těšíme se spolu s nimi z úspěchů:-)

Z našich odchovů byla dále vystavena Gertie Victory Macy Gray. Bohužel tato pěkná fenka se neumí na výstavách příliš dobře prezentovat, což je veliká škoda...Andrew Westwood GB -Výborná. Druhý výstavní den u rozhodčího p.Szalai  SK již nechtěla ani ukázat chrup a obdržela tak známku VD. Jistě s majitelkou na předvedení zapracují a na příští výstavě se ukáží v plné kráse:-)

Za fotky dík Rudovi Slabovi:-)

sobota ctvrta Gabunka Cac-Gilmour

25.11.2010 - Francesca Jayo´s Macy Gray NITRA

Od Slava nám přišly krásné fotky "Fefe"" z výstavy v Nitře 19.-21.11.2010.  Ještě jednou moc blahopřejem, fenka je v super kondici:-)

fefi fefa
fefuna fefa cac

1.12.2010 - VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA!

V domovské chovatelské stanici naší krásné Jamaici Reggae WIZARD BULL se narodila nádherná štěňátka.  Možno rezervovat fenečky!!!

he

8.12.2010 - TŘÍDENNÍ VÝSTAVA MAĎARSKO

27. 11. 2010 - CACIB Budapest 2010 (HU) / Otto Schimpf (A)
Jamaica Reggae Wizard Bull V2 res.CAC
27. 11. 2010 - VI. MEOE MSBTC Club Show 2010 (HU) / Mr. Bill Blacker (UK)
Jamaica Reggae Wizard Bull V2 res.CAC
28. 11. 2010 - CACIB Budapest 2010 (HU) / Edd E. Bivin (USA)
Jamica Reggae Wizard Bull  V3
Velký dík patří Anetce Němečkové, která naši Gábinku na tuto výstavu odvezla, skvěle se nám o ní starala a perfektně ji na výstavách prezentovala!!

gabi a ja

8.12.2010 - JAMAICA REGGAE WIZARD BULL 2.NAROZENINY

6.12.2008 se v chovatelské stanici WIZARD BULL narodila naše Gábinka:-) Moc děkuji chovatelce Helče Mudrové za tuto krásnou fenku! Gábinka je nejen úspěšná na výstavách, ale pro mne má naprosto úžasnou povahu. Je to miláček a čertice v jednom!!! Gábinko vše NEJ!!!

f (9) ja a gaban

19.12.2010 - NAROZENINY CH.HOLLY BOHEMIA HAPET

17.12.2010 oslavila naše "DOROTKA" krásné 9-té narozeniny. Dorotce slouží zdravíčko a je na svůj věk ve skvělé kondici! Moc by jsme si přáli, aby tomu bylo i na spoustu dalších let!

DORUSKA 9LET DORKA 9 LET