Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

COOL GUY MACY GRAY

Show quality perfect male - the best puppy from the litter is AVAILABLE! 
He is very nice calm personality, perfect socialized - he love all people, another dog and childrens. For more info please contact me.

 


info na tel.60411469 nebo This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

23.12.2012 MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR !!!

PŘEJEME  KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A V NOVÉM ROCE 2013 HLAVNĚ ZDRAVÍ VŠEM PŘÁTELŮM A ZNÁMÝM, MAJITELŮM NAŠICH ODCHOVŮ A JEJICH MILÁČKŮ, ALE I TĚM KDO RÁDI NAVŠTĚVUJÍ NAŠE STRÁNKY A JSOU PŘÍZNIVCI TOHOTO SKVĚLÉHO PLEMENE AHT!!!

 pf aht20132.12.2012

Do nového domova včera odcestoval i malý City:-) Jsme  rádi, že si odvezla moc milá panička a jistě ho bude zahrnovat láskou jako svého prvního pejska AHT Girouška!  Přejeme všem štěňátkům ať se jim v životě daří a jsou milováni!  ♥

Těšíme se na zprávičky a fotky z nových domovů!


28.11.2012

VOLNÝ PEJSEK CITY BOY MACY GRAY

 

14.11.2012

Štěňátkům bude zítra již 6 týdnů, jsou to pěkní draci a krásně prospívají.  8.11.2012

Štěňátkům je 5 týdnů, jsou naprosto úžasná! Máme volného pejska a fenečku:-)

KOUKÁME !!!


ŠTĚŇÁTKŮM JE 12 DNÍ. PUPPIES 12 DAYS

Maminka Anginka je vzorná a štěňátkům se skvěle daří. Co nevidět začnou otevírat oči...


NAROZENÁ ŠTĚŇÁTKA!!! The five of us, three boys and two girls ♥

Je nás pět, tři kluci a dvě holčičky! Narodili jsme se 4.10.2012 a máme se čile k světu♥

7.9.2012

OČEKÁVÁME ŠTĚŇÁTKA! WE HAVE PUPPIES!!!

 Začátkem příštího měsíce října budeme netrpělivě očekávat narození štěňátek. Maminkou štěňátek je naše úžasná fenečka JCh.Ch.Anginka Naked Minies. Jedná se o poslední třetí této  krytí fenečky, která je naší skvělou společnicí již sedmým rokem. Anginka  je  vášnivá aportérka se skvělou povahou. Otec štěňátek je krásný pejsek importovaný z Norska Assai Panta Rei. Na štěňátka se velmi těšíme a doufáme, budoucím páníčkům budou dělat radost:-) Štěňátka z naší chov.stanice jsou odchovávána s maximální péčí a láskou uprostřed rodiného dění, jsou postupně socializována, seznamována s ostatními pejsky , kteří jsou také našimi společníky. Naši psi nežijí v klecích a jsou rovnoprávnými členy naší rodiny! V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení mne můžete kontaktovat na tel.604114769 nebo This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Několik překrásných fotek fešáka a tatínka štěňátek:-)

  

9.5.2012

Několik krásných fotek nám zaslala majitelka fenečka BLOO ZOO MACY GRAY. S"Lilly" se ji také podařilo získat několik krásných ocenění. Velmi děkuji za skvělou prezentaci!

 2x CAJC, 2x BOB, 2x CAC,  V1CC

31.3.2012

Nový přírůstek :-))

Tento týden přiletěla z USA nádherná modrá fenečka  INDABUFF'S DOUBLE BURJ DUBAI domácky Debie:-) Je to malinkáté úžasné stvoření s neustále dobrou náladou, i po tak dlouhé  cestě ji nic nerozladilo:-))  Věříme, že bude Šanelce věrnou společnicí!!!


25.3.2012

Pár foteček krásného pejska z našeho odchovu Buba Gamp Macy Gray -Zino♥žijící se svojí milovanou rodinkou ve Finsku.-))

 

 

8.7.2011

Překrásný pejsek  Amarreto Enybell z chovatelské stanice našich přátel ze Slovenska hledá milující páníčky.  Info u slečny Lucie Dubné +421 (0)907 722 612 nebo na mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

ama amaretko amik

8.7.2011

Bohužel příroda chtěla jinak a u Aminky se nepotvrdila březost. Následné hárání se uskuteční další krytí, této překrásné fenky!!!

23.5.2011 se uskutečnilo dlouho plánované krytí nádherné osrstěné fenky z našeho odchovu Amandy Macy Gray velmi pěkným pejskem Disne'ys Once Punto Valentino!!! Více o tomto vrhu najdete zde.

Otecc B.J. Amanda M.G.

PLÁNOVANÉ KRYTÍ JARO 2011

23.1.2011 jsme na výstavišti v Trenčíně potkali krasavici z našeho druhého vrhu BLUE ZOO. Roste z ní krásná slečna a máme z ní velkou radost!!!

lily

Všechna štěňátka z vrhu B se již rozjela ke svým novým páníčkům. Přejeme všem mnoho krásných a šťastně prožitých let v jejich rodinách:-)

BUBA GAMP-ZINO : FINSKO                                  BLUE ZOO-LILLY : SLOVENSKO

zino lilly

BENJAMINEK - SKEENE : BELGIE                                       BLUE FOR BLUE -BLŮČEK :SLOVENSKO

doma blucek

DNES 11.9.2010 JSOU ŠTĚŇÁTKŮM ČTYŘI TÝDNY! DOPLNILI JSME JEJICH FOTOGALERII. JSOU TO KRÁSNÁ ČILÁ ŠTĚŇÁTKA A MAJÍ ZA SEBOU PRVNÍ VYCHÁZKU PO ZAHRÁDCE:-)))

spolek ctyri t

ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ!!! WE HAVE PUPPIES, ONE FEMALE AND THREE MALE.

14.8.2010 SE ANGGINCE NARODILA ČTYŘI PŘEKRÁSNÁ MIMINKA:-) TŘI PEJSCI A

JEDNA FENEČKA! Všechna se mají čile k životu a krásně prospívají. Přinášíme prvních pár fotografiií .

Případné dotazy a rezervace na tel. +420604114769 nebo e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

s maminkou spolecna

BŘEZOST POTVRZENA!!! BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA:-) We have puppies!!!

Více naleznete zde!

Otec štěňátek překrásný modrý pejsek importovaný z  USA JCH.'PR'Kalon's Blue Christmas! Maminkou štěňátek bude naše Anginka Naked Minies.

anginka kryti skok

 

Všechna štěňátka se rozjela do nových domovů

A takto vypadala, když se rozjížděla k novým páníčkům. Všem jim přejeme spoustu krásně prožitých chvil a hlavně lásky od jejich majitelů:-)

holcicka a belous
pacicka dubinek
sanelak cernoch

Exklusivní krytí AHTPrvní týden v prosinci očekáváme narození nahatých miminek z exklusivního spojení.

BŘEZOST POTVRZENA!!!


maminka štěňátek

Multi. CH. WUDNSHU´S TRIPLE CROWN

Chanelka“

( import USA )

 


tatínek štěňátek

JCH. DIOR DESIGN PUNTO VALENTINO

Adámek“

( narozen v ČR )

j kryti_sanelka_97_
sanlka kryti sanelka

U těchto štěňátek je předpoklad nádherného exteriérů a úžasné klidné povahy. „ Amíčci“ jsou velmi milý, kamarádští a báječní společníci. Jsou ideální pro alergiky, do rodin s dětmi a samozřejmě také jako psí kamarádi, se kterými můžete dělat úplně cokoliv.

V Evropě je pouze cca 300 jedinců tohoto vzácného plemene.

Oba rodiče byli pečlivě vybráni pro jejich přednosti.

Maminka štěňátek je importována z USA, je momentálně výstavně nejúspěšnější fenkou Evropy a byla oceněna BOB na výstavě posuzované americkými rozhodčími – zakladatelkami chovu AHT v USA. Tatínek se narodil v naší chovatelské stanici. Prozatím se zúčastnil 3 výstav, kde získal pokaždé titul BOB a na výstavě posuzované americkými rozhodčími získal také velmi prestižní titul BOB.

Maminkou tatínka štěňátek byla nejkrásnější fenečka Evropy ( Multi. CH. Horizon Victoria Secret aka „Bětuška“ ) a držitelkou nejvíce výstavních ocenění na světe. Byla nositelkou ojedinělé krevní linie, proto je tento vrh miminek tolik očekávaný.

Kontaktujte nás:

MACY GRAY kennel ( Czech Republic )

Ivana Mrňáková tel.+420 604114769

e-mail:

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Volná štěňátka AHT

plesulky3
mimi sarka1 Volná štěňátka Amerických bezsrstých terierů!!! Info na tel.731027428

 


Návštěva

Aminka
 

30.8.2009 nás navštívila Amanda Macy Gray, je to dcera naší Angginky.

Žije spolu se svou rodinou a našimi přáteli v Poličce. Bylo to velmi pěkně prožité odpoledne:-)Více fotek přidáno do galerie AHT.

 


Angginka Minies

Anginka cvicak
Anginka cvicak2

Již přes měsíc navštěvuji s naší Angginkou na místním cvičáku hodiny Agilit. Musím říct, že ji to velice baví! Doufám, že jejímu tempu budu stačit a nebudu ji svou nezkušeností v tomto krásném, ale náročném sportu kazit její výkony:-)