Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Vzpomínáme

Ice - T / " Ajstynka " (9.4.2001-10.3.2010)

Ice-T byla náš první stafíček a naprosto nás okouzlila! Byla pro nás vyjímečná:-) Díky ní jsme poznali tak skvělé plemeno Stafordšírský bulterier a jsme šťastni, že je naším rodinným psím společníkem! I když ji osud nedopřál být s námi o pár let déle, po celý její život byla naší srdeční záležitostí:-) Ictynka byla naše láska. Moc nás její předčasný odchod bolí...Chybíš nám holčičko, nikdy na tebe nezapomeneme!

Fotogalerie

Avalanche Macy Gray / " Lánč " (19.05.2004 - 8.05.2011)

Lánčka se narodila v prvním vrhu naší chovatelské stanice, byla nejdravějším štěňátkem mne nejbližším a tak samozřejmě zůstala doma:-)  Porodila 23 štěňátek, byla úžasnou a pečlivou matkou! Se štěňátky chtěla zůstávat do poslední noci než se  rozjela do nových domovů...Lánčka byla dominantní a patřilo je vůdcovství ve smečce:-)

Bohužel tak jak po celý život řešila situace, rychle a bez varování, tak nás i opustila...Byl to pro nás strašný šok a dodnes jsme se s jejím náhlým odchodem nevyrovnali...Moc nám chybíš ty naše dračice!!!

Rodokmen

Fotogalerie

Testy L2HGA-HC CLEAR

otec: Ch.Don Gio Happy Duet

matka: Ch.Holly Bohemia Hapet

JCh, Ch.Holly Bohemia Hapet / " Dorotka " (17.12.2001-4.7.2013)

Doruška byla sluníčko...nekonfliktní fenka, milovala klid a pohodu:-) Byla matkou čtyř vrhů A, B, D a F. S ní jsme poprvé zažila pocit výtězství na poli výstavním, když jsme spolu vyrazili na naši první výstavu do Piheli...Posuzoval pan Gilmour GB a my si odnášeli první místo ze  třídy mladých...Tenkrát jsem ani netušila co to znamená:-)) Dorotka pak získala své šampionáty Junior šampion, Český šampion a Klubový šampion. Do svých11 let se těšila dobrému zdraví a pohodě...Bohužel počátkem roku 2013 u ní byl zjištěn miom v močové cestě, do posledních chvil jsme spolu společně užívali život plnými doušky a když přišel čas, nechali jsme naši milovanou Dorušku v pokoji odejít...♥♥♥

dorunka

 

Rodokmen

 

Fotogalerie

 

Testy L2HGA-HC CLEAR

 

sbt-1860b

otec: Ch.Glenn z Roztyl

matka: Fatty Bohemia Hapet

výstavy: Junior šampion ČR

Český šampion

Klubový šampion